Ohodnoďte svá oblíbená vína na VínoTest.cz/Wiono.cz!


Naši partneři:

Heureka

Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

Navštivte Víno na Váš stůl u ShopMania

Další partneři

VÍNA Z TOHOTO OBCHODU SI MOHOU OBJEDNAT POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET!

Podporuje mojeID

VŠE O NÁKUPU » Víno pro firmy

Vážení firemní zákazníci,

pokud byste rádi obdarovali své obchodní partnery či zaměstnance kvalitním vínem, jste na našich stránkách správně.

Česká legislativa umožňuje zakoupit víno jako propagační a reklamní předmět a zahrnout jej tak do nákladů firmy, včetně možnosti odpočtu DPH.

Říkáte si, že v tom jistě bude nějaký háček. A máte pravdu. Ty háčky jsou hned tři, ale jsou opravdu malinké – Vaše/Váš účetní to jistě potvrdí :-) Jaké jsou tedy podmínky při nákupu vína jako propagačního a reklamního předmětu?

1) Musí se jednat o tzv. tiché víno

To znamená, že je vyloučeno takto nakoupit vína šumivá (sekt, šampaňské); stejně tak není možné zahrnout do nákladů firmy vína fortifikovaná (portské, vermut).

V naší nabídce najdete pouze tichá a nefortifikovaná vína, která tuto podmínku beze zbytku splňují.

2) Cena jedné láhve nesmí přesáhnout 500 Kč bez DPH

I tuto podmínku veškerá námi nabízená jednotlivá vína hravě splňují. Dokonce i vína z kolekce Sedmero vín a hříchů světa z vinařství Polehňa jsme schopni Vám dodat jednotlivě, aby účetně bylo vše v pořádku.

3) Víno musí být označeno logem firmy

Bohatě stačí visačka s logem firmy na hrdlo láhve. Na visačce může být uveden i Váš vlastní text, např. „Veselé Vánoce přejí Novák a syn s.r.o.“ nebo „Příště ten golfový turnaj vyhraju já!“

Vše pro Vás rádi zařídíme – stačí, když nám zašlete podklady (logo Vaší firmy, případně i požadovaný text) v některém z běžných elektronických formátů a sdělíte nám Vaši představu - o realizaci už se postaráme my.


OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč víno právě od Víno na Váš stůl?

Protože nabízíme skvělá moravská vína od renomovaných menších vinařů. Sami jsme veškerá vína z naší nabídky ochutnali. Proto ručíme za to, že žádné patoky u nás nepořídíte.

Protože našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc a udělat pro ně maximum – často i to nemožné ;-)

Protože jsme na trhu už 8. rokem a za tu dobu máme řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Proč moravská vína?

Protože minimálně bílá a růžová vína se již několik let mohou srovnávat se světovou špičkou. Červená moravská vína by si jistě také zasloužila více sluníčka jako mají například vína španělská či jihoafrická, i přesto se dají mezi červenými moravskými víny najít opravdu vydařené a zajímavé kousky.
Protože pro Vaše (nejen) zahraniční obchodní partnery bude kvalitní moravské víno od drobného vinaře zajímavým dárkem, který jistě ocení. A Vy budete patriot, který toho drobného vinaře podpoří.

Jaká vína z vaší nabídky si můžu objednat, aby si je moje firma mohla dát do nákladů?

Objednat si můžete jakékoliv víno z našeho e-shopu. Aktuální nabídka čítá cca 200 vín z 18 různých vinařství. Pokud nechcete svůj čas trávit sáhodlouhým výběrem nebo si nevíte rady, které víno vybrat, neváhejte se na nás obrátit – rádi Vám pomůžeme vybrat to správné víno.


KONTAKT

Kontaktovat nás můžete na telefonních číslech +420603946034, +420776056563 nebo emailem na info(zavináč)vinonavasstul(tečka)cz

Pokud bychom Vám telefon hned nezvedali nebo na email neodpověděli v rámci několika minut, mějte prosím strpení, určitě se Vám ozveme zpět co nejdříve to bude možné.


Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!Vaše online vinotéka
Víno na Váš stůl