ZDARMA OSOBNÍ ODBĚR V SENOŽATECH NA PELHŘIMOVSKU (po předchozí dohodě)

PO CELÉ ČR ZASÍLÁME MESSENGEREM A NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY

Novinky
07.08.2023
SRPNOVÉ NOVINKY
Další várka novinek je velmi různorodá a každý si v ní jistě najde to své: Z vinařství Čech jsou to kromě "konvenčního" Dornfelderu dva druhy frizzan... číst celé
01.06.2023
ČERVNOVÉ NOVINKY
Nová vína z  Vinných sklepů Zapletal:- Frizzante rosé- Sauvignon kabinet- Modrý Portugal kabinet- Sweet Touch - Ryzlink Mystery- Tramín MysteryKomplet... číst celé
29.05.2023
PROSECCO BRUT
Vyslyšeli jsme vaše prosby a zařadili do nabídky prosecco brut, na své si tak konečně přijdou i milovníci suchého prosecca :-)  Léto je za rohem a to... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Naši partneři:

Heureka

ShopMania

Další partneři

VÍNA Z TOHOTO OBCHODU SI MOHOU OBJEDNAT POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET!

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
  3. Slevové kupóny
Slevové kupóny

Už vás nebaví donekonečna sbírat jakési virtuální body? U nás za svůj nákup vín získáte slevu ve výši 5% ve formě slevového kupónu! Kupón můžete dle svého uvážení použít v některém z budoucích nákupů.

Přesvědčte se sami, že je to opravdu jednoduché:

• Nejedná se o žádné virtuální body, ale o konkrétní peníze, které můžete využít ve svém příštím nákupu vín. 

• Pro získání slevy nemusíte být registrovaným uživatelem.

• Slevu obdržíte formou slevového kupónu, který vám zašleme ve formátu .pdf na vaši emailovou adresu.

• Slevu získáte z každého zakoupeného kartonu (tj. každých šesti lahví) vína.*) Není-li celkový počet objednaných vín dělitelný šesti, férově vám vypočteme slevu z průměrné ceny objednaného vína. Částka slevy je vždy zaokrouhlena směrem dolů na celé koruny.

• Slevový kupón lze následně využít na nákup jakýchkoliv jakostních a přívlastkových vín.

• Slevový kupón je přenosný, nefiguruje na něm vaše jméno. Nemusíte jej tedy využít sami, ale můžete jej i komukoliv darovat.

• Při každém nákupu lze využít jeden slevový kupón a to až do výše 20% ceny vybraných vín. Máte-li například dva platné slevové kupóny a chcete je oba využít, je třeba uskutečnit dvě samostatné objednávky. Ty pak samozřejmě mohou být zkonsolidovány a expedovány naráz.

• Slevové kupóny jsou platné po dobu 3 měsíců od jejich vystavení, tj. od data uhrazení a/nebo expedování vaší stávající objednávky.

*)Sleva je poskytována z nákupu jakýchkoliv 6 vín z nabídky našeho obchodu, která nejsou v okamžiku nákupu zařazena v jiné akci a která jsou uhrazena standardním bankovním převodem a expedována prostřednictvím kurýrní společnosti Messenger, přičemž dopravu hradí zákazník (při "dopravě zdarma" a při dopravě jiným přepravcem než kurýrní společností Messenger nebude slevový kupón vystaven).