Novinky
14.10.2021
ČERVENÝ PODZIM
Blíží se sychravé podzimní dny a tak jsme si pro vás připravili něco hřejivého: hned 8 červených vín. A aby to nebylo jen o červeném, tak přidáváme i ... číst celé
15.07.2021
Frizzante, Florianka, Dunaj...
Připravili jsme pro vás spoustu nových vín (nejen) na léto! Pro milovníky bublinek jsou to hned 4 frizzante: - Muškát moravský, vinařství Bábíček\Va... číst celé
26.04.2021
VINNÉ SKLEPY ZAPLETAL
Máme pro vás 5 nových vín, 3 bílá a 2 červená, z velkobílovického vinařství Vinné sklepy Zapletal. Z bílých vín se jedná o Müller Thurgau a Sauvignon,... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Ohodnoďte svá oblíbená vína na VínoTest.cz/Wiono.cz!


Naši partneři:

Heureka

Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

ShopMania

Další partneři

VÍNA Z TOHOTO OBCHODU SI MOHOU OBJEDNAT POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET!

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
  3. Slevové kupóny
Slevové kupóny

Už vás nebaví donekonečna sbírat jakési virtuální body? U nás za svůj nákup vín získáte slevu ve výši 5% ve formě slevového kupónu! Kupón můžete dle svého uvážení použít v některém z budoucích nákupů.

Přesvědčte se sami, že je to opravdu jednoduché:

• Nejedná se o žádné virtuální body, ale o konkrétní peníze, které můžete využít ve svém příštím nákupu vín. 

• Pro získání slevy nemusíte být registrovaným uživatelem.

• Slevu obdržíte formou slevového kupónu, který vám zašleme ve formátu .pdf na vaši emailovou adresu.

• Slevu získáte z každého zakoupeného kartonu (tj. každých šesti lahví) vína.*) Není-li celkový počet objednaných vín dělitelný šesti, férově vám vypočteme slevu z průměrné ceny objednaného vína. Částka slevy je vždy zaokrouhlena směrem dolů na celé koruny.

• Slevový kupón lze následně využít na nákup jakýchkoliv jakostních a přívlastkových vín.

• Slevový kupón je přenosný, nefiguruje na něm vaše jméno. Nemusíte jej tedy využít sami, ale můžete jej i komukoliv darovat.

• Při každém nákupu lze využít jeden slevový kupón a to až do výše 20% ceny vybraných vín. Máte-li například dva platné slevové kupóny a chcete je oba využít, je třeba uskutečnit dvě samostatné objednávky. Ty pak samozřejmě mohou být zkonsolidovány a expedovány naráz.

• Slevové kupóny jsou platné po dobu 3 měsíců od jejich vystavení, tj. od data uhrazení a/nebo expedování vaší stávající objednávky.

*)Sleva je poskytována z nákupu jakýchkoliv 6 vín z nabídky našeho obchodu, která nejsou v okamžiku nákupu zařazena v jiné akci a která jsou expedována prostřednictvím kurýrní společnosti Messenger, přičemž dopravu hradí zákazník (při "dopravě zdarma" a při dopravě jiným přepravcem než kurýrní společností Messenger nebude slevový kupón vystaven).