ZDARMA OSOBNÍ ODBĚR V SENOŽATECH NA PELHŘIMOVSKU (po předchozí dohodě)

PO CELÉ ČR ZASÍLÁME MESSENGEREM A NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY

Novinky
22.03.2023
JARNÍ NOVINKY
Prvními letošními vlaštovkami v naší nabídce jsou Müller Thurgau a Merlot z Vinných sklepů Zapletal a Neronet z vinařství Čech. Nabídku samozřejmě bud... číst celé
15.09.2022
ROČNÍK 2021 - VINNÉ SKLEPY ZAPLETAL
K nabídce vín ročníku 2021 z velkobílovického vinařství Vinné sklepy Zapletal přibyla tři nová vína: Pálava pozdní sběr Veltlínské zelené pozdní sběr... číst celé
22.04.2022
NOVÁ VÍNA OD ŠOMANŮ
Bílá a růžová vína z nejnovějšího ročníku 2021: AureliusCabernet Sauvignon KLARETChardonnayPálavaRulandské šedéSauvignonVeltlínské zelenéZweigeltrebe... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Naši partneři:

Heureka

ShopMania

Další partneři

VÍNA Z TOHOTO OBCHODU SI MOHOU OBJEDNAT POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET!

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
  3. Slevové kupóny
Slevové kupóny

Už vás nebaví donekonečna sbírat jakési virtuální body? U nás za svůj nákup vín získáte slevu ve výši 5% ve formě slevového kupónu! Kupón můžete dle svého uvážení použít v některém z budoucích nákupů.

Přesvědčte se sami, že je to opravdu jednoduché:

• Nejedná se o žádné virtuální body, ale o konkrétní peníze, které můžete využít ve svém příštím nákupu vín. 

• Pro získání slevy nemusíte být registrovaným uživatelem.

• Slevu obdržíte formou slevového kupónu, který vám zašleme ve formátu .pdf na vaši emailovou adresu.

• Slevu získáte z každého zakoupeného kartonu (tj. každých šesti lahví) vína.*) Není-li celkový počet objednaných vín dělitelný šesti, férově vám vypočteme slevu z průměrné ceny objednaného vína. Částka slevy je vždy zaokrouhlena směrem dolů na celé koruny.

• Slevový kupón lze následně využít na nákup jakýchkoliv jakostních a přívlastkových vín.

• Slevový kupón je přenosný, nefiguruje na něm vaše jméno. Nemusíte jej tedy využít sami, ale můžete jej i komukoliv darovat.

• Při každém nákupu lze využít jeden slevový kupón a to až do výše 20% ceny vybraných vín. Máte-li například dva platné slevové kupóny a chcete je oba využít, je třeba uskutečnit dvě samostatné objednávky. Ty pak samozřejmě mohou být zkonsolidovány a expedovány naráz.

• Slevové kupóny jsou platné po dobu 3 měsíců od jejich vystavení, tj. od data uhrazení a/nebo expedování vaší stávající objednávky.

*)Sleva je poskytována z nákupu jakýchkoliv 6 vín z nabídky našeho obchodu, která nejsou v okamžiku nákupu zařazena v jiné akci a která jsou uhrazena standardním bankovním převodem a expedována prostřednictvím kurýrní společnosti Messenger, přičemž dopravu hradí zákazník (při "dopravě zdarma" a při dopravě jiným přepravcem než kurýrní společností Messenger nebude slevový kupón vystaven).