Novinky
08.03.2019
Vinařství Pavlica
To si takhle jdete na degustaci, s očekáváním příjemného, ale nic moc si od toho neslibujete... a ona vám ta vína chutnají natolik, že se rozhodnete j... číst celé
15.02.2019
Velká červená slípka
Představujeme vám Velkou červenou slípku, víno regionální certifikace obce Velké Bílovice. Jedná se o exkluzivní cuvée z odrůd Frankovka + Zweigeltreb... číst celé
02.02.2019
Nový design e-shopu
Po více než 8 letech provozu našeho e-shopu jsme se pustili do inovace jeho designu, od 2. 2. 2019 jedeme v ostrém provozu. Doufáme, že se vám nový we... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Newsletter

Ohodnoďte svá oblíbená vína na VínoTest.cz/Wiono.cz!


Naši partneři:

Heureka

Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

Navštivte Víno na Váš stůl u ShopMania

Další partneři

VÍNA Z TOHOTO OBCHODU SI MOHOU OBJEDNAT POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET!

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
  3. Víno pro firmy

Vážení firemní zákazníci,

pokud byste rádi obdarovali své obchodní partnery či zaměstnance kvalitním vínem, jste na našich stránkách správně.

Česká legislativa umožňuje zakoupit víno jako propagační a reklamní předmět a zahrnout jej tak do nákladů firmy, včetně možnosti odpočtu DPH.

Říkáte si, že v tom jistě bude nějaký háček. A máte pravdu. Ty háčky jsou hned tři, ale jsou opravdu malinké – Vaše/Váš účetní to jistě potvrdí :-) Jaké jsou tedy podmínky při nákupu vína jako propagačního a reklamního předmětu?

1) Musí se jednat o tzv. tiché víno

To znamená, že je vyloučeno takto nakoupit vína šumivá (sekt, šampaňské); stejně tak není možné zahrnout do nákladů firmy vína fortifikovaná (portské, vermut).

V naší nabídce najdete pouze tichá a nefortifikovaná vína, která tuto podmínku beze zbytku splňují.

2) Cena jedné láhve nesmí přesáhnout 500 Kč bez DPH

I tuto podmínku veškerá námi nabízená jednotlivá vína hravě splňují. Dokonce i vína z kolekce Sedmero vín a hříchů světa z vinařství Polehňa jsme schopni Vám dodat jednotlivě, aby účetně bylo vše v pořádku.

3) Víno musí být označeno logem firmy

Bohatě stačí visačka s logem firmy na hrdlo láhve. Na visačce může být uveden i Váš vlastní text, např. „Veselé Vánoce přejí Novák a syn s.r.o.“ nebo „Příště ten golfový turnaj vyhraju já!“

Vše pro Vás rádi zařídíme – stačí, když nám zašlete podklady (logo Vaší firmy, případně i požadovaný text) v některém z běžných elektronických formátů a sdělíte nám Vaši představu - o realizaci už se postaráme my.


OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč víno právě od Víno na Váš stůl?

Protože nabízíme skvělá moravská vína od renomovaných menších vinařů. Sami jsme veškerá vína z naší nabídky ochutnali. Proto ručíme za to, že žádné patoky u nás nepořídíte.

Protože našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc a udělat pro ně maximum – často i to nemožné ;-)

Protože jsme na trhu už 8. rokem a za tu dobu máme řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Proč moravská vína?

Protože minimálně bílá a růžová vína se již několik let mohou srovnávat se světovou špičkou. Červená moravská vína by si jistě také zasloužila více sluníčka jako mají například vína španělská či jihoafrická, i přesto se dají mezi červenými moravskými víny najít opravdu vydařené a zajímavé kousky.
Protože pro Vaše (nejen) zahraniční obchodní partnery bude kvalitní moravské víno od drobného vinaře zajímavým dárkem, který jistě ocení. A Vy budete patriot, který toho drobného vinaře podpoří.

Jaká vína z vaší nabídky si můžu objednat, aby si je moje firma mohla dát do nákladů?

Objednat si můžete jakékoliv víno z našeho e-shopu. Aktuální nabídka čítá cca 200 vín z 18 různých vinařství. Pokud nechcete svůj čas trávit sáhodlouhým výběrem nebo si nevíte rady, které víno vybrat, neváhejte se na nás obrátit – rádi Vám pomůžeme vybrat to správné víno.


KONTAKT

Kontaktovat nás můžete na telefonních číslech +420603946034, +420776056563 nebo emailem na info(zavináč)vinonavasstul(tečka)cz

Pokud bychom Vám telefon hned nezvedali nebo na email neodpověděli v rámci několika minut, mějte prosím strpení, určitě se Vám ozveme zpět co nejdříve to bude možné.


Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!Vaše online vinotéka
Víno na Váš stůl