Novinky
10.09.2019
Italská a španělská vína
Jsme tu pro vás již 9. rokem a tak jsme si řekli, že dospěl čas nabídnout vám i vína odjinud než jen z Moravy a Slovenska :-) Prvními vlaštovkami jsou... číst celé
19.07.2019
Novinky od Zapletala a též pár novinek od Čecha
Nová vína z Vinných sklepů Zapletal, Velké Bílovice:Müller Thurgau 2018 kabinetníRulandské šedé 2018 moravské zemské vínoRyzlink rýnský 2016 pozdní sb... číst celé
19.07.2019
Sedmero vín a hříchů světa v novém
Oblíbená luxusní kolekce výběrů z hroznů Sedmero vín a hříchů světa z vinařství Polehňa nyní obsahuje tato vína: 1. LENOST - Veltlínské zelené, roční... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Newsletter

Ohodnoďte svá oblíbená vína na VínoTest.cz/Wiono.cz!


Naši partneři:

Heureka

Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

Navštivte Víno na Váš stůl u ShopMania

Další partneři

VÍNA Z TOHOTO OBCHODU SI MOHOU OBJEDNAT POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET!

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
  3. Víno pro firmy
Víno pro firmy


Vážení firemní zákazníci,

pokud byste rádi obdarovali své obchodní partnery či zaměstnance kvalitním vínem, jste na našich stránkách správně.

Česká legislativa umožňuje zakoupit víno jako propagační a reklamní předmět a zahrnout jej tak do nákladů firmy, včetně možnosti odpočtu DPH.

Říkáte si, že v tom jistě bude nějaký háček. A máte pravdu. Ty háčky jsou hned tři, ale jsou opravdu malinké – Vaše/Váš účetní to jistě potvrdí :-) Jaké jsou tedy podmínky při nákupu vína jako propagačního a reklamního předmětu?

1) Musí se jednat o tzv. tiché víno

To znamená, že je vyloučeno takto nakoupit vína šumivá (sekt, šampaňské); stejně tak není možné zahrnout do nákladů firmy vína fortifikovaná (portské, vermut).

Až na pár výjimek najdete v naší nabídce pouze tichá a nefortifikovaná vína, která tuto podmínku beze zbytku splňují.

2) Cena jedné láhve nesmí přesáhnout 500 Kč bez DPH

I tuto podmínku téměř veškerá námi nabízená jednotlivá vína hravě splňují. Dokonce i vína z kolekce Sedmero vín a hříchů světa z vinařství Polehňa jsme schopni Vám dodat jednotlivě, aby účetně bylo vše v pořádku. Co se týče vín z prestižní řady Bíza Exclusive, zde nás prosím se svou firemní poptávkou kontaktujte individuálně.

3) Víno musí být označeno logem firmy

Bohatě stačí visačka s logem firmy na hrdlo láhve. Na visačce může být uveden i Váš vlastní text, např. „Veselé Vánoce přejí Novák a syn s.r.o.“ nebo „Příště ten golfový turnaj vyhraju já!“ U řady vín jsme pro Vás schopni zařídit i vlastní firemní etikety.

Vše pro Vás rádi zařídíme – stačí, když nám zašlete podklady (logo Vaší firmy, případně i požadovaný text) v některém z běžných elektronických formátů a sdělíte nám Vaši představu - o realizaci už se postaráme my.


OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč víno právě od Víno na Váš stůl?

Protože nabízíme skvělá (nejen) moravská vína od renomovaných menších vinařů. Sami jsme veškerá vína z naší nabídky ochutnali. Proto ručíme za to, že žádné patoky u nás nepořídíte.

Protože našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc a udělat pro ně maximum – často i to nemožné ;-)

Protože jsme na trhu už 9. rokem a za tu dobu máme řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Proč moravská vína?

Protože minimálně bílá a růžová vína se již několik let mohou srovnávat se světovou špičkou. Červená moravská vína by si jistě také zasloužila více sluníčka jako mají například vína španělská či jihoafrická, i přesto se dají mezi červenými moravskými víny najít opravdu vydařené a zajímavé kousky. A z plných jižních červených vín Vám můžeme nabídnout například vína španělská či italská.
Protože pro Vaše (nejen) zahraniční obchodní partnery bude kvalitní moravské víno od drobného vinaře zajímavým dárkem, který jistě ocení. A Vy budete patriot, který toho drobného vinaře podpoří.

Jaká vína z vaší nabídky si můžu objednat, aby si je moje firma mohla dát do nákladů?

Objednat si můžete jakékoliv víno z našeho e-shopu, které splňuje výše uvedené podmínky. Aktuální nabídka čítá cca 230 vín z 19 různých vinařství. Pokud nechcete svůj čas trávit sáhodlouhým výběrem nebo si nevíte rady, které víno vybrat, neváhejte se na nás obrátit – rádi Vám pomůžeme vybrat to správné víno.


KONTAKT

Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle +420603946034 nebo emailem na info(zavináč)vinonavasstul(tečka)cz

Pokud bychom Vám telefon hned nezvedali nebo na email neodpověděli v rámci několika minut, mějte prosím strpení, určitě se Vám ozveme zpět co nejdříve to bude možné.


Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!Vaše online vinotéka
Víno na Váš stůl