ZDARMA OSOBNÍ ODBĚR V SENOŽATECH NA PELHŘIMOVSKU (po předchozí dohodě)

PO CELÉ ČR ZASÍLÁME MESSENGEREM A NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY

Novinky
15.09.2022
ROČNÍK 2021 - VINNÉ SKLEPY ZAPLETAL
K nabídce vín ročníku 2021 z velkobílovického vinařství Vinné sklepy Zapletal přibyla tři nová vína: Pálava pozdní sběr Veltlínské zelené pozdní sběr... číst celé
22.04.2022
NOVÁ VÍNA OD ŠOMANŮ
Bílá a růžová vína z nejnovějšího ročníku 2021: AureliusCabernet Sauvignon KLARETChardonnayPálavaRulandské šedéSauvignonVeltlínské zelenéZweigeltrebe... číst celé
26.01.2022
BAG IN BOX
Dlouho jsme se bránili bag in boxům... ovšem i v nich se často dají najít kvalitní a chutná vína a tak není důvod bránit se i dál ;-) Naši nabídku vín... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Naši partneři:

Heureka

ShopMania

Další partneři

VÍNA Z TOHOTO OBCHODU SI MOHOU OBJEDNAT POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET!

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
  3. Víno pro firmy
Víno pro firmy s možností odpočtu DPH


Vážení firemní zákazníci,

pokud byste rádi obdarovali své obchodní partnery či zaměstnance kvalitním vínem, jste na našich stránkách správně.

Česká legislativa umožňuje zakoupit víno jako propagační a reklamní předmět a zahrnout jej tak do nákladů firmy, včetně možnosti odpočtu daně z přidané hodnoty (DPH).

Říkáte si, že v tom jistě bude nějaký háček. A máte pravdu. Ty háčky jsou hned tři, ale jsou opravdu malinké – Vaše/Váš účetní to jistě potvrdí :-) Jaké jsou tedy podmínky při nákupu vína jako propagačního a reklamního předmětu?

1) Musí se jednat o tzv. tiché víno

To znamená, že je vyloučeno takto nakoupit vína šumivá (sekt, šampaňské); stejně tak není možné zahrnout do nákladů firmy vína fortifikovaná (portské, vermut).

Až na několik výjimek najdete v naší nabídce pouze tichá a nefortifikovaná vína, která tuto podmínku beze zbytku splňují.

2) Cena jedné láhve nesmí přesáhnout 500 Kč bez DPH

I tuto podmínku téměř veškerá námi nabízená jednotlivá vína hravě splňují. Co se týče vín z prestižní řady Bíza Exclusive a některých exkluzivních zahraničních vín (např. Barolo či Faustino Gran Reserva), zde nás prosím se svou firemní poptávkou kontaktujte individuálně.

3) Víno musí být označeno logem firmy

Bohatě stačí visačka s logem firmy na hrdlo láhve. Na visačce může být uveden i Váš vlastní text, např. „Veselé Vánoce přejí Novák a syn s.r.o.“ nebo „Příště ten golfový turnaj vyhraju já!“ U některých moravských vín jsme pro Vás schopni zařídit i vlastní firemní etikety.

Vše pro Vás rádi zařídíme – stačí, když nám zašlete podklady (logo Vaší firmy, případně i požadovaný text) v některém z běžných elektronických formátů a sdělíte nám Vaši představu - o realizaci už se postaráme my.


OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč víno právě od Víno na Váš stůl?

Protože nabízíme skvělá (nejen) moravská vína od renomovaných menších vinařů. Sami jsme téměř všechna vína z naší nabídky ochutnali. Proto ručíme za to, že žádné patoky u nás nepořídíte.

Protože našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc a udělat pro ně maximum – často i to nemožné ;-)

Protože jsme na trhu už od roku 2011 a za tu dobu máme řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Proč moravská vína?

Protože minimálně bílá a růžová vína se již několik let mohou srovnávat se světovou špičkou. Červená moravská vína by si jistě také zasloužila více sluníčka jako mají například vína španělská či jihoafrická, i přesto se dají mezi červenými moravskými víny najít opravdu vydařené a zajímavé kousky. A z plných jižních červených vín Vám můžeme nabídnout například vína španělská či italská.
Protože pro Vaše (nejen) zahraniční obchodní partnery bude kvalitní moravské víno od drobného vinaře zajímavým dárkem, který jistě ocení. A Vy budete patriot, který toho drobného vinaře podpoří.

Jaká vína z vaší nabídky si můžu objednat, aby si je moje firma mohla dát do nákladů?

Objednat si můžete jakékoliv víno z našeho e-shopu, které splňuje výše uvedené podmínky. Aktuální nabídka čítá více než 250 vín. Pokud nechcete svůj čas trávit sáhodlouhým výběrem nebo si nevíte rady, které víno vybrat, neváhejte se na nás obrátit – rádi Vám pomůžeme vybrat to správné víno pro Vaše obchodní partnery či zaměstnance.


KONTAKT

Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle +420603946034 nebo emailem na info(zavináč)vinonavasstul(tečka)cz

Pokud bychom Vám telefon hned nezvedali nebo na email neodpověděli v rámci několika minut, mějte prosím strpení, určitě se Vám ozveme zpět co nejdříve to bude možné.


Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!Vaše online vinotéka
Víno na Váš stůl